Середа, 14 листопада 2018 14:17

«Мандрівки рідним краєм»: люди поважного віку продовжують подорожувати Львівшиною

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У середу, 14 листопада, відбулась мандрівка рідним краєм за маршрутом Львів-Страдч-Домажир-Львів. Подорожували Львівщиною 30 літніх дідусів та бабусь, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі.  

На початку подорожі літні львів`яни побували в монастирі Успіння Пресвятої Богородиці у с. Страдч, також відвідали Страдецьку печеру. Дізнались про історію та почули цікаві історії пов’язані з цим надзвичайним місцем. А дорогою додому мандрівники відвідали Домажирський ведмежий притулок.

Поїздка у Страдч та Домажир відбулись в межах циклу подорожей «Мандрівки рідним краєм», на який з бюджету міста скерували 36 тисяч гривень. Ці кошти передбачено на 10 мандрівок. Сім поїздок, а саме в Урич, Крехів, Унів, Страдч, Каховино, до Олеського замку та у м. Жовкву, уже відбулися. А ще мандрівники відвідають Дрогобич, Меденичі та Наконечне Перше.

Слід зауважити, що у мандрівці у с. Страдч взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 300 своїх підопічних. Заплановано, що усі мандрівки повинні відбутись упродовж жовтня-листопада цього року.

Читати 807 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.