Четвер, 08 листопада 2018 14:36

Для львів’ян літнього віку організували захід з нагоди Дня української писемності та мови

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Вчора, 7 листопада, в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а, для одиноких громадян, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, з нагоди Дня української писемності та мови відбувся літературно - мистецький захід під гаслом «О мово рідна! Золота колиска».

«Під час заходу прозвучали пісні у виконанні народного артиста України Остапа Стахіва, заслуженої артистки України Лесі Боровець, а вірші про мову декламували літні дідусі та бабусі. Зацікавив і викликав пожвавлення «Мовознавчий турнір», який дав можливість дідусям та бабусям показати свої знання з української мови, а також дотепність і почуття гумору. Традиційно до заходу було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Моя велична українська мова», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 321 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.