П'ятниця, 02 листопада 2018 16:27

Літні львів’яни побували на концерті «Для тебе, Україно, ми жили» – присвяченій 100 річчю ЗУНР

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

У день проголошення ЗУНР, 1 листопада, літні львів’яни, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували на концерті «Для тебе, Україно, ми жили».

«Присутні насолоджувались творами у виконанні солістів Львівської національної філармонії, які підготували добірку кращих пісень: «Ой на горі там женці жнуть», «Повіяв вітер степовий», «Наш отаман Гамалія», «Зажурились галичанки», «Гей ви, стрільці січовії ». Це наша історія, її треба пам’ятати. А загалом самотні люди старшого віку виявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі – чи не основний мотиваційний момент для нас: тому ми залюбки продовжуватимемо організовувати такі заходи», - зазначила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1201 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook