Середа, 24 жовтня 2018 12:29

У Львові відбувся семінар щодо забезпечення соціальних прав внутрішньо переміщених осіб

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Працівники управління соціального захисту ЛМР взяли участь у семінарі «Практичні аспекти забезпечення соціальних прав внутрішньо переміщених осіб». Також на заході були присутні працівники органів соціального захисту та пенсійного забезпечення з усієї Львівщини.

Семінар відбувся в межах проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізує БФ «Право на захист» за підтримки  Агентства ООН у справах біженців.

Організатори заходу розповіли присутнім про міжнародні стандарти захисту та допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також про діяльність Агентства ООН у справах біженців. Крім того, під час семінару  учасники обговорили суперечливі питання, пов’язані зі застосуванням чинного законодавства. Зокрема, розглянули питання призначення і відновлення соціальних виплат та пенсій внутрішньо переміщеним особам, а також аналізували житлові програми, які діють для внутрішньо переміщених осіб у Львівській області.

Читати 1131 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook