Вівторок, 30 жовтня 2018 11:51

Для літніх людей відбувся захід «ЗУНР – провісниця держави Україна»

Оцініть матеріал!
(12 голосів)

На початку листопада мешканці нашого міста щорічно відзначають річницю «Листопадового чину»,  проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в центрі денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, для дідусів та бабусь відбулася просвітницька зустріч під гаслом «ЗУНР – провісниця держави Україна».

«Ми, українці, повинні ретельно вивчати історію нашої держави незважаючи на вік.  І людям старшого віку, і молоді необхідно розповідати про великі й героїчні моменти національно-визвольної боротьби українського народу. І саме про 1 листопада 1918 року ми повинні завжди пам’ятати, адже саме тоді виникла національна українська держава, яка на основі Тимчасової Конституції стала іменувати себе Західноукраїнською Народною Республікою», - зазначила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1185 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook