Вівторок, 28 серпня 2018 10:58

У Львові скерували понад сто тисяч гривень на мандрівки для незрячих людей

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Упродовж шести днів, з 27 серпня до 1 вересня, 25 незрячих мешканців Львова мандруватимуть  Закарпаттям. Серед них – троє незрячих дітей віком 9−10 років, які вперше вирушили у багатоденну та захопливу мандрівку. Ця подорож стала можливою завдяки соціальному заходу «Мандрівна планета – 2», який напрацювали в ГО «Фонд реабілітації незрячих».  А  фінансову підтримку для організації заходу надали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Мандрівка Закарпаттям включає у себе відвідини замку Паланок, що у Мукачеві, Ужгородського та Невицького  замків. Також учасники екскурсії побувають у центрі лозоплетіння в Ізі, у монастирях Нанково та Грушево, а ще відвідають водоспад Шипот та озеро Синевир. Також мандрівники побувають на буйволиній, страусиній та оленячій фермах. Важливо, що під час мандрівки подорожуючих супроводжує гід,  який спеціально засвоїв аудіодискрипцію – методику коментування екскурсій і музейних експозицій для категорії незрячих та слабозорих клієнтів. Маю сподівання, що завдяки такому підходу учасники екскурсії отримають неабияке задоволення від поїздки», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.  

Втім, це не єдина подорож, яка відбулась цього року у межах «Мандрівної планети».  У травні люди з важкими порушеннями  зору чотири дні мандрували Житомирщиною. Екскурсанти  відвідали з десяток  найцікавіших об’єктів області. Вони побували у місті Коростень, музеї Бальзака у с. Верхівня, у замку Радомишля, у музеях та костелах Бердичева, у музеї космонавтики в Житомирі та у палаці родини Терещенків.   

Загалом в мандрівках до Житомиріської та Закарпатської областей взяло участь 50 осіб з інвалідністю по зору. На обидві подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували 106 тис гривень.  

Нагадаємо, що соціальний захід «Мандрівна планета» відбувається уже другий рік поспіль. Стартував він торік: у 2017 році півсотні незрячих людей побували у Черкаській та Чернігівській областях. Наступного 2019 року незрячі мандрівники планують побувати на Вінниччині та Чернівеччині.   

Читати 940 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.