Четвер, 23 серпня 2018 14:01

До Дня Незалежності півтори тисячі львів’ян отримають матеріальну допомогу

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З нагоди 27-ї річниці незалежності України майже 1,5 тис. мешканців Львова отримають одноразову матеріальну допомогу. Суми виплат становитимуть від 700 до 1000 гривень кожному. Кошти на ці потреби у сумі 1,036 млн грн скерували з міського бюджету Львова. Розпорядження «Про надання одноразової матеріальної допомоги реабілітованим громадянам – мешканцям м. Львова» підписав міський голова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, згідно із розпорядженням матеріальну допомогу отримають наступні категорії львів’ян:

-громадяни реабілітовані відповідно до статті 1 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 1000 грн. кожен;

-громадяни реабілітовані відповідно до статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 700 грн. кожен.

Читати 1026 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.