Четвер, 23 серпня 2018 14:01

До Дня Незалежності півтори тисячі львів’ян отримають матеріальну допомогу

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З нагоди 27-ї річниці незалежності України майже 1,5 тис. мешканців Львова отримають одноразову матеріальну допомогу. Суми виплат становитимуть від 700 до 1000 гривень кожному. Кошти на ці потреби у сумі 1,036 млн грн скерували з міського бюджету Львова. Розпорядження «Про надання одноразової матеріальної допомоги реабілітованим громадянам – мешканцям м. Львова» підписав міський голова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, згідно із розпорядженням матеріальну допомогу отримають наступні категорії львів’ян:

-громадяни реабілітовані відповідно до статті 1 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 1000 грн. кожен;

-громадяни реабілітовані відповідно до статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (крім ветеранів УПА, які отримують пільги (доплати) з міського бюджету м. Львова), у розмірі 700 грн. кожен.

Читати 658 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.