Понеділок, 13 серпня 2018 16:11

«Рука допомоги» допомогла здійснити його мрію

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Олександра Волошина російсько-українська війна змусила виїхати з Криму та оселитися в древньому Львові. А з допомогою пілотного проекту «Рука допомоги» хлопець заснував інноваційну для України власну справу – інтернет-магазин з продажу мобільної техніки на основі дропшипінгу. На кошти, які отримав від програми, він придбав демонстраційні і водночас найбільш «ходові» на вітчизняному ринку моделі телефону, які вирішив продавати через сайт yourstuff.com.ua

Ще навчаючись у магістратурі Львівського національного університету ім. Ів. Франка, Олександр знав, що займатиметься власною справою. І тут пофортунило – йому як вимушеному переселенцю надійшло повідомлення від Львівського обласного центру зайнятості з пропозицією взяти участь у пілотній програмі.

– Започаткований бізнес не займає багато часу, а оскільки я ще навчаюся в аспірантурі, він мене цілком влаштовує. Зараз підготував проект з продажу галантерейних виробів (twoshoes.com.ua) – міських наплічників і взуття. Від реалізації такого товару менший прибуток, але за рахунок збільшення товарообороту зростуть і прибутки, – ділиться думками О. Волошин.

За його словами, дропшипінг – це вид підприємницької діяльності через інтернет, який полягає в реалізації товарів посередником. Тобто підприємець купує товар у виробника тільки після того, як отримав від клієнта оплату за нього, дохід формується за рахунок різниці між оптовою ціною, яка надходить на рахунок виробнику, і роздрібною, за якою відпускається продукція клієнту. Ключовою відмінністю цього виду діяльності є те, що придбаний товар відправляється покупцеві безпосередньо від виробника. Такий інноваційний вид бізнесу тільки розпочинає розвиватися у нашій країні і за ним велике майбутнє. У планах молодого бізнесмена відкрити звичайний магазин, у якому будуть і продавці, і обслуговуючий персонал, і менеджери з продажу.

– Якщо говорити про перспективу, то разом з друзями планую розкрутити ще більший проект з реалізації товарів для населення, тому потрібно буде залучати до роботи найманих працівників. Зараз активно обговорюємо цю ідею, прораховуємо фінансову частину. Адже у бізнесі не можна стояти на місці, бо тебе переженуть, – сміється Олександр.

Хлопець задоволений тим, що скористався коштами пілотного проекту «Рука допомоги» для заснування підприємницької діяльності. Тепер він і знайомим радить співпрацювати з центром зайнятості, адже йому служба дуже допомогла. «Власна справа – вигідна штука для студентів чи аспірантів. По-перше, вона не займає багато часу, а є заробіток. А по-друге, не дуже працедавці беруть на роботу молодь, котра ще навчається, – стверджує Олександр, – А нині всі хочуть мати власну копійку й бути незалежними».

Олег Юзич, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості

Читати 1113 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.