П'ятниця, 10 серпня 2018 10:28

Для львів’ян поважного віку організували екскурсію у музей Львівської політехніки

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Літні львівяни, які є підопічними Львівського міського територіального центру, відвідали музей, що знаходиться у приміщеннях головного корпусу університету «Львівська політехніка».

«Екскурсія нашим підопічним надзвичайно сподобалась. Адже в музеї зібрано дуже багато цікавих матеріалів. Зокрема, є експонати пов’язані з різними ділянками технічних досягнень, ілюстративний матеріал про становлення та розвиток навчального закладу, документи відомих педагогів та вчених, що працювали тут у різні часи. Літні люди побували в актовій залі Львівської політехніки, де довідались, що 13 вересня 1880 р, перебуваючи у Львові, Академію відвідав цісар Франц-Йосип. Він вписав своє прізвище до Пам’ятної книги (тепер вона зберігаєься у Вроцлаві). Імператор подарував Академії свій портрет, а також виступив замовником одинадцяти монументальних  творів живопису, які були задумані для актової зали як своєрідні алегорії розвитку суспільства, його досягнень і технічного поступу. Роботи були виконані в майстерні відомого польського художника Яна Матейко його учнями. Їхні творіння сьогодні прикрашають актову залу навчального закладу», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1174 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook