Середа, 08 серпня 2018 15:24

У Львові для осіб з інвалідністю тривають заняття з іпотерапії

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Львові для двадцяти осіб з особливими потребами організували заняття з іпотерапії. Курс проходять десятеро осіб, хворих на ДЦП, а також десятеро дітей з вадами зору. Ці заняття стали можливими завдяки фінансової підтримки управління соціального захисту ЛМР, а також завдяки проектам ГО «Львівський блок» та ГО Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я».   

«Іпотерапія дає можливість покращити не тільки фізичний, а й психологічний стан дітей з особливими потребами. Саме тому ми завжди фінансово підтримуємо такого роду заходи. Тож і цього року на курс з іпотерапії  скерували 82 тисячі гривень», - додали в управлінні соціального захисту ЛМР.  

Займаються діти на манежі стадіону СКА, що навул. Клепарівська, 39а. Верхова їзда на конях відбувається виключно у супроводі досвідченого інструктора з іпотерапії. Триватимуть  заняття упродовж чотирьох місяців: розпочались вони ще у травні й завершаться наприкінці серпня 2018 року.

Читати 634 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.