Середа, 01 серпня 2018 14:42

Група людей з особливими потребами повернулася з мандрівки до Чорного моря

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Група львів’ян, хворих на церебральний параліч, які відпочивали на узбережжі  Чорного моря, повернулась до Львова. Перебували вони упродовж 14 днів на базі відпочинку «Лагуна», що у с. Миколаївка Одеської області.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, загалом на відпочинок їздили  11 людей: серед них 10 осіб з інвалідністю та один керівник групи.

«Далеко не усі львівські родини мають можливість самостійно забезпечити своїх дітей з особливими потребами лікуванням та повноцінним оздоровленням. Причина банальна – брак коштів.  Тому ми й долучились до фінансування запропонованої ГО «Дивосил-здоров’я» мандрівки до моря. Гадаю, що на узбережжі Чорного моря усі члени групи набрались сил, натхнення, покращили свій психологічний стан та стан здоров’я», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.  

Нагадаємо, що ця подорож стала можливою завдяки  ГО «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-здоров’я» для інвалідів, хворих на церебральний параліч, у тому числі дітей», а також управління соціального захисту Львівської міської ради, у якому надали кошти на співфінансування заходу «Дорога здоров’я». 

Загальна вартість відпочинку становить 89,1 тис грн., з них  71, 5 тис. грн. надали в управлінні соціального захисту.

Читати 1043 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.