Понеділок, 23 липня 2018 12:12

Для літніх львів'ян провели міні-турнір з шахів

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Для львів’ян літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, організували та провели міні-турнір з шахів.

«Наші дідусі насправді майстерно грали у шахи, - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. - Звісно, під час міні-турніру були присутній азарт, запал та бажання перемогти. Але в цілому виграли усі, оскільки цікаво з позитивним настроєм провели час».

Нагадаємо також, що для своїх підопічних у Львівському терцентрі регулярно організовують спортивні заходи. Зокрема, відбуваються заняття з йоги, які проводить спеціально запрошений тренер. Проходячть ці заняття на свіжому повітрі, а саме у парку ім. Івана Франка. Крім того, нещодавно для літніх львів’ян у терцентрі організували спорт-тайм під гаслом «Хвилини, що бережуть здоров’я». Під час цього заходу учасникам показали вправи, які корисно виконувати щодень.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 778 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.