Четвер, 05 липня 2018 10:22

Для літніх львів’ян організували акцію «Краса творить дива»

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

У Львові для людей поважного вікув Навчальному центрі «Гармонія» провели акцію «Краса творить дива». Під час заходу літні львів’яни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, мали змогу безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити час собі.

«Мета нашої акції – показати дідусям та бабусям, що попри поважний вік, вони все ж залишаються молодими та красивими людьми.  І гарно виглядати для них – це нормально! Тому в нас і виникла ідея допомогти їм у цьому. Власне, звернувшись до директора Навчального центру «Гармонія» Чубрікової Еріки Валентиновній, ми отримали позитивний відгук і підтримку, завдяки чому вдалось організувати цей захід. Тож працівниці «Гармонії» подарували літнім людям хороший настрій та відчуття молодості», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Слід зауважити, що для літніх громадян у центрах дозвілля  Львівського міського територіального центру щоденно проводять різнопланові заходи.  У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова.

Читати 1056 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook