Середа, 27 червня 2018 13:49

Літні львів’яни мандрували Чудо-поїздом

Оцініть матеріал!
(23 голосів)

Вже стало хорошою традицією щотижня організовувати цікаві та пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Так, 50 літніх людей побували на пізнавальній екскурсії «Чудо поїздом», який провіз їх історичною частиною Львова.

«Кожен захід, який ми організовуємо для літніх людей Львівського міського територіального центру спрямований на всебічний їх розвиток. Зокрема, під час поїздки учасники змогли оглянути окраси міста, оцінити архітектурні ансамблі будівель різних епох, поспілкуватись з однолітками й просто гарно провести час», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності  Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 1090 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook