Версія для друку
Вівторок, 26 червня 2018 10:37

У Львові для групи дітей з вадами слуху організували відпочинок біля моря

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові для дітей  з вадами слуху та сімей, що їх виховують організували літній оздоровчо-реабілітаційний табір: він проходитиме на березі Азовського моря, а саме в смт. Кирилівка, що у Запорізькій області. Цей захід став можливим завдяки Громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін». Фінансову підтримку на проведення таборування надали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Цей табір – не тільки відпочинок. Аджеупродовж усього часу перебування дітей у таборі, а це два тижні, з ними ще й займатимуться спеціалісти - сурдопедагоги. Тобто дітки будуть задіяними у  заняттях із розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання. Також відбудуться заняття з розвитку дрібної моторики, музичні уроки, фізичні вправи та дихальна гімнастика на свіжому повітрі, водні процедури та сонячні ванни. Батьки братимуть участь у психологічно-розвантажувальних тренінгах; для них відбуватимуться навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху. Заплановано, звісно, й екскурсії: зокрема  діти побувають у дельфінарії та на острові - заповіднику Бірючий», - розповіла в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Як повідомила  голова правління організації Алла Сапожникова, виїжджатиме група дітей у супроводі батьків та педагогів у табір уже 29 червня, повертатиметься до Львова – 14 липня.     

Слід зазначити, що загалом на цю мандрівку в управлінні соціального захисту ЛМР скерували 140  тисяч гривень.

Довідка:

Громадська організація батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» заснована у 2001 році. Кількість  членів  організації у 2001 році складала 20  осіб  (17  сімей). На  сьогодні «Дзвін»  налічує  близько  сотні активних учасників  (60 родин). 

Завданням ГО «Дзвін» є інтеграція дітей  з  вадами слуху в  суспільстві,  а  також  захист  законних,  соціальних,  творчих прав  та  спільних  інтересів  членів організації. Крім того,  «Дзвін» до роботи залучає спеціалістів, сприяє  розробці   методичних  рекомендацій  по  реабілітації та  сприяє  у  забезпеченні  технічними  засобами  реабілітації.

 

Читати 1145 разів