Вівторок, 26 червня 2018 10:37

У Львові для групи дітей з вадами слуху організували відпочинок біля моря

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львові для дітей  з вадами слуху та сімей, що їх виховують організували літній оздоровчо-реабілітаційний табір: він проходитиме на березі Азовського моря, а саме в смт. Кирилівка, що у Запорізькій області. Цей захід став можливим завдяки Громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін». Фінансову підтримку на проведення таборування надали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Цей табір – не тільки відпочинок. Аджеупродовж усього часу перебування дітей у таборі, а це два тижні, з ними ще й займатимуться спеціалісти - сурдопедагоги. Тобто дітки будуть задіяними у  заняттях із розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання. Також відбудуться заняття з розвитку дрібної моторики, музичні уроки, фізичні вправи та дихальна гімнастика на свіжому повітрі, водні процедури та сонячні ванни. Батьки братимуть участь у психологічно-розвантажувальних тренінгах; для них відбуватимуться навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху. Заплановано, звісно, й екскурсії: зокрема  діти побувають у дельфінарії та на острові - заповіднику Бірючий», - розповіла в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Як повідомила  голова правління організації Алла Сапожникова, виїжджатиме група дітей у супроводі батьків та педагогів у табір уже 29 червня, повертатиметься до Львова – 14 липня.     

Слід зазначити, що загалом на цю мандрівку в управлінні соціального захисту ЛМР скерували 140  тисяч гривень.

Довідка:

Громадська організація батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» заснована у 2001 році. Кількість  членів  організації у 2001 році складала 20  осіб  (17  сімей). На  сьогодні «Дзвін»  налічує  близько  сотні активних учасників  (60 родин). 

Завданням ГО «Дзвін» є інтеграція дітей  з  вадами слуху в  суспільстві,  а  також  захист  законних,  соціальних,  творчих прав  та  спільних  інтересів  членів організації. Крім того,  «Дзвін» до роботи залучає спеціалістів, сприяє  розробці   методичних  рекомендацій  по  реабілітації та  сприяє  у  забезпеченні  технічними  засобами  реабілітації.

 

Читати 1052 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook