Понеділок, 25 червня 2018 10:14

Львів’яни поважного віку відвідали університетський музей

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Львів'яни літнього віку – підопічні Львівського міського територіального центру побували на екскурсії в музеї історії Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Екскурс почався з колекції ректорських портретів у залі засідань Сенату. Нашим підопічним розповіли, що музей є навчально-виховним центром, місцем зберігання пам’яток історії університету, а також про те, що  фонди музею використовуються як база для наукової роботи студентів та співробітників університету», - повідомила організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше  людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 661 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.