Понеділок, 11 червня 2018 11:48

У колі друзів: для літніх людей влаштували пікнік

Оцініть матеріал!
(13 голосів)

Для львів’ян літнього віку – підопічних Львівського міського територіального центру організували  пікнік в Левандівському парку.

«На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв'язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, було організовано цю зустріч. Під час зустрічі літні люди мали можливість поділитись приємними спогадами молодих років, поспілкуватись із однолітками й відповідно гарно провести час», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

Читати 643 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.