Понеділок, 14 травня 2018 11:40

У Львові скерували майже 165 тисяч гривень на заходи Центру надання послуг учасникам бойових дій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Місто фінансово підтримує заходи, які організовує для захисників нашої Батьківщини Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Зокрема, в управлінні соціального захисту на їх фінансування у 2018 році передбачено майже 165 тисяч гривень. Про це повідомив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«Працівники Центру організовують низку важливих, я б сказав навіть, унікальних заходів для «атовців». Наприклад, психологічний захід «Сім'я, яка чекає», учасницями якого є вдови бійців АТО.  З ними працює психолог, вони спілкуються між собою і у такий спосіб отримують психологічну та моральну допомогу. Цікавими заходами є «Родинна порадня ветеранів», «Фотовиставки».  

Але мені чи не найбільше імпонує ще один їх захід – «Футбол». Центр зініціював  створення футбольної команди для «атовців» ФК «Крила АТО». Команда зареєстрована у Всеукраїнських змаганнях з футболу «Відкритий чемпіонат Героїв АТО», організатором яких є Федерація Футболу України. Змагання між командами АТО відбуватимуться впродовж  2018 року і, слід зауважити, не тільки на території Львівської області. Скажімо, в суботу, 12 травня, наші футболісти змагалися «на виїзді» із командою «атовців» «Прикарпаття» з Івано-Франківська», – розповів Ігор Кобрин.  

Зі слів капітана команди Юрія Руденка, гравцями ФК «Крила АТО»  є діючі військовослужбовці, а також демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в зоні АТО. З січня 2018 року щотижнево проводяться тренування для гравців. 

«Створення даної команди має на меті реалізацію фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів АТО після проходження служби в зоні проведення АТО на сході України, зміцнення дружніх стосунків між військовослужбовцями та ветеранами АТО, а також задля залучення якнайбільшої кількості учасників АТО до регулярних занять спортом», – додав Юрій Руденко.

Слідкувати за командою можна на сторінці Facebook – «Крила АТО», а за «Відкритим чемпіонатом України героїв АТО» на сайті  – milfootball.com.ua.

Читати 670 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.