Вівторок, 08 травня 2018 09:57

Літні львів’яни до Дня пам’яті та примирення виготовили червоні маки

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

Відвідувачі центру дозвілля, що на вул. Кирилівській, 3а, до Дня пам’яті та примирення в Україні виготовили червоні маки.

«Готуючись до Дня пам’яті та примирення в Україні, літні львів’яни – підопічні терцентру  власними руками виготовили червоні маки – символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року, - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. - Також наші підопічні під час зустрічі дискутували  на тему: «Україна вчора і сьогодні»: обговорювали останні події, які відбуваються в нашій країні. Висловлювали думки та сподівання на кращу долю рідної неньки України. А ще вони декламували вірші та читали твори».

За словами Віри Костецької, літні люди радо відгукуються на пропозицію участі в різноманітних дозвільних заходах із задоволенням приймають в них участь.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Читати 736 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.