Субота, 05 травня 2018 10:08

До Львова на каву: підопічні терцентру виготовили аплікацію з кавових зерен

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Львів’яни поважного віку – підопічні Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Так, у центрі денного дозвілля для літніх людей при Храмі Всіх Святих Українського народу  відбувся майстер – клас з виготовлення  аплікації з кавових зерен.

Як повідомили у Львівському міському територіальному центрі, у заході взяли участь 10 старших мешканців Львова. Майстер – клас учасникам надзвичайно сподобався.  Працювали усі дуже зосереджено та продуктивно.

«Кавові зерна мають дуже приємний запах, насичений колір і цікаву фактуру,  а найголовніше вони не псуються і можуть довго служити  чудовим декором. А ще вчені довели, що запах кавових зерен має антистресовий ефект. Крім того, робота з дрібними матеріалами сприяє розвитку дрібної моторики, що корисно для людей старшого віку, а творча діяльність розвиває фантазію та здатність креативно мислити», - розповіла соціальний робітник відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Наталія Баховська.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

Читати 684 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.