Четвер, 03 травня 2018 11:04

Літніх львів’ян познайомили з мистецтвом Михайла Бойчука

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

У середу, 2 травня, літні люди – підопічні Львівського міського територіального центру побували у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, де триває виставка «Бойчук ІЗМ».

Як повідомили  у Львівському міському територіальному центрі, у заході взяли участь 10 старших мешканців Львова.

«Під час екскурсії присутні довідались про те, що Михайло Бойчук прагнув створити «нове українське мистецтво», що мало б під собою багате підгрунтя, прагнув відродити його від «самого кореня». Таким початком-коренем він вбачав іконопис періоду Київської Русі та Візантії. Проте використовуючи стилістичні та техніко-технологічні прийоми тих далеких часів – його «нове» мистецтво було навдивовижу сучасним, зрозумілим пересічній людині», - розповіла організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Читати 810 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.