Субота, 24 березня 2018 12:15

Учасниця проекту «Рука допомоги» відкрила на Львівщині розважальний дитячий центр

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Олександра Сутуліна, переселенка з Луганська, відкрила у місті Стебник, що на Львівщині, дитячий розважальний центр. Започаткувала свою справу жінка за допомогою проекту «Рука допомоги»: вона, як учасниця проекту, отримала 62 тисячі гривень безвідсоткової позики на придбання обладнання.

 «Гроші скерувала на оренду приміщення у центрі Стебника, а також на придбання атракціонів для дітей: купила невеличкий лабіринт, аеро-хокей, атракціон AngryBirds, сухий басейн, механічну карусель у вигляді пальми, дитячий батут, захищений з усіх боків сіткою», - розповіла учасниця проекту.

 Крім того, Олександра Сутуліна планує докупити автомат, який випускатиме бульбашки, дитячі меблі, аби проводити свята, влаштовувати майстер-класи.

Дитячо-розважальний центр має назву «Кукусік і Бабасік». Він запрацював лише у березні, але уже зараз туди приходить у середньому 10 відвідувачів на день. Година розваг коштує 25 гривень, наступна – 20. Якщо приходить родина з трьома дітьми, то Олексанра робить їм знижку. У планах – знижки для воїнів АТО.

 За підрахунками Олександри Сатуліної, прибутковим «Кукусік і Бабасік» має стати за рік-півтора.

 

Читати 793 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.