Четвер, 22 березня 2018 14:18

Львів’яни літнього віку вивчали життєпис Ліни Костенко

Оцініть матеріал!
(20 голосів)

19 березня "українська Кассандра" відсвяткувала свій 88-й день народження. З цієї нагоди для поціновувачів творчості найвидатнішої вітчизняної поетеси сучасності, 21 березня в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська,3а відбувся літературний захід. Літні люди декламували вірші Ліни Костенко, листали сторінки біографії поетеси. Разом з тим, склалось глибоке враження, що зустріч була пронизана подіями сьогодення, патріотичним духом української нації. Слухаючи "Крила" геніальної Ліни Костенко у виконанні Богдана Ступки, відчуваєш, що вони дійсно є. 

В ході заходу розглядалась поетика творення Ліною Костенко образу Кобзаря крізь призму власного «я», через пережиті відчуття поета-шістдесятника. 

Українська література, проходячи певні етапи історичного розвитку, набула свого коріння, духовних і традиційних витоків. Незаперечним на сьогоднішні є вплив на цей процес постаті Тараса Шевченка. Підтвердження цьому – звертання до його постаті чи не кожного вітчизняного та діаспорного українського поета. Досліджуючи творчість Ліни Костенко, неможливо не звернути увагу на те, що поетеса теж присвятила декілька віршів Кобзареві. Так, у її книзі «Вибране» вміщено ліричні твори «Повернення Шевченка», «Кобзарю…», «Княжа гора», «Кобзар співав в пустелі Косаралу…». 

Відтак, ми вирішили зробити творчий подарунок нашим відвідувачам у вигляді тематичної зустрічі присвяченій поезії, відсвяткувати силу слова, особливо того, яке передається з уст в уста, створити спільноту читачів. 

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру. 

Організатор культурно - дозвіллєвої діяльності Віра Костецька.

Читати 803 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.