Вівторок, 30 січня 2018 10:16

Різдвяна виставка «Тиха ніч»

Оцініть матеріал!
(19 голосів)

Вчора, літні люди Львівського міського територіального центру побували в Галереї «IconArt». В часі спілкування присутні довідались, що галерея ставить собі за ціль зближення сучасного мистецтва та християнської духовності. Важливими тут є не стільки зовнішні форми вираження, скільки внутрішня наповненість творів, а також дотримання високого естетичного рівня. 

В ході зустрічі городяни поважного віку мали можливість оглянути святкову Різдвяну виставку, на якій представлені роботи художників галереї: Петра Гуменюка, Святослава Владики, Романа Зілінка, Олі Кравченко, Уляни Нищук-Борисяк, Данила та Ярини Мовчан та інших митців. 

Відвідувачі відзначили, що в галереї представлені якісні зразки мистецтва, яке безпосередньо контактує з духовністю. Роботи в галереї доносять до людей, небайдужих до української культури, створення позитивного іміджу сучасного українського сакрального мистецтва у світі. 

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 609 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.