Понеділок, 11 грудня 2017 17:42

22 листопада літні львів`яни мали нагоду послухати історію львівського телебачення, побувати в музеї на території телекомпанії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Львівська обласна державна телерадіокомпанія починає відлік своєї історії з 24 грудня 1957 року. На Замковій горі, на висоті 570 метрів розмістилася студія, яка на перших порах охопила 7 областей. Сьогодні телерадіокомпанія представлена Львівським «12 каналом» і «Першим каналом Українського радіо», які з задоволенням дивляться і слухають всі мешканці, а в тому числі і підопічні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

22 листопада літні львів`яни мали нагоду послухати історію львівського телебачення, побувати в музеї на території телекомпанії, а також зробити світлину просто в студії, за столом ведучої.

Розповідь Юлії Максимчук дуже захопила людей поважного віку, адже ці всі події залишились у них в пам`яті. Кожен згадав свій перший телевізор і пережиті з ним емоції. Пані Юлія відповідала на цікаві запитання допитливих пенсіонерів, наприклад – як ведуча новин читає текст дивлячись в камеру, і т. д..

Захід організовано відділенням соціально – побутово] реабілітації Львівського міського територіального центру.

Соціальний робітник Баховська Наталія.

Читати 522 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.