Понеділок, 11 грудня 2017 16:28

Продовжуємо подорожувати у рамках проекту «Мандрівки рідним краєм»!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Продовжуємо подорожувати у рамках проекту «Мандрівки рідним краєм»!

01.12.2017р. літні львів’яни,підопічні львівського міського територіального центру незважаючи на похолодання, відправились у мандри на Мостищину, де знаходиться музей – садиба родини Антоничів. Селище Бортятин, це напрочуд мальовниче і гарне місце. Там жив і творив Богдан-Ігор Антонич - український поет, прозаїк, перекладач, літературознавець. Також у селищі з 1926 року жили батьки письменника (батько – український греко-католицький священник), там вони і поховані.

Пані Христина – працівник музею, радо зустріла групу старших людей, та дуже цікаво і з любов`ю розповіла про молодого талановитого письменника, який так рано відійшов у засвіти. Богдан – Ігор Антонич прожив неповних 28 років, а залишив по собі великий спадок у вигляді своїх творів. А скільки б він міг ще зробити?

На чолі з екскурсоводом група побувала на могилі батьків Антонича, де відбулася спільна молитва, та відвідали місце, де стоїть пам`ятник  батькові Антонича - Василю Антоничу – Коту, місцевому пароху, що жив проблемами своєї громади. У селі є старовинна церква Успіння Пресвятої Богородиці, яку недавно відреставрували.

По дорозі додому, звернули на козину ферму, у село Дмитровичі, що недалеко від Бортятина. Це додало ще більше позитиву до подорожі.

Захід організовано відділенням соціально – побутової  реабілітації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Читати 528 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.