Версія для друку
П'ятниця, 08 грудня 2017 12:11

Запрошуємо відвідати 29 Ярмарок Кар’єри

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

13-14 грудня 2017 року у приміщенні Львівського міського центру зайнятості  ( за адресою: м.Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться масовий захід - 29 Ярмарок Кар’єри.

Організаторами заходу є Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з Національним університетом "Львівська  політехніка".

Шукачі роботи зможуть ближче ознайомитися з підприєсмствами , установами, організаціями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме для кадрового резерву компанії та пройти попередню співбесіду, ознайомитись із вигодами роботодавців.

Початок заходу об 11:00 год.

Програма заходу:

13-14 грудня 2017 року у Львівському міському центру зайнятості (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122а) відбудеться Ярмарок кар’єри.

13 грудня вакансії відвідувачам будуть презентувати підприємства легкої промисловості, сфери обслуговування, готельно-ресторанного бізнесу та торгівлі.

14 грудня варіанти працевлаштування пропонуватимуть фірми і компанії IT-сфери, технологічного та технічного напрямів, ремонту, будівництва, обслуговування доріг, транспортної галузі та ін.

У програмі заходу також передбачено консультування членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб з питань реалізації проекту "Рука допомоги."

"Рука допомоги" – це можливість вийти зі стану бідності, отримати достойну зарплатню або започаткувати свій бізнес.

Непрацюючі працездатні особи, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщені особи мають право на отримання фінансової допомоги для започаткування власного бізнесу  в розмірі до 64 тис. грн.

Запрошуємо працедавців та шукачів роботи взяти участь у ярмарку!

За детальною інформацією щодо заходу звертайтеся до Львівського обласного центру зайнятості за телефоном: 233-01-67.

Читати 1650 разів