Четвер, 07 грудня 2017 18:36

Для літніх людей відбувся захід з нагоди Дня Збройних сил України

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Так, вчора 6 грудня, в знак шани героїзму українських солдат для відвідувачів центру дозвілля, що за адресою, вул. Кирилівська, 3а відбувся захід під гаслом: «ЗА СВОБОДУ, ЗА ДЕРЖАВУ!». 

Під час спілкування присутні довідались, що День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Цей день святкується щороку 6 грудня — в день прийняття в 1991 році Закону України “Про Збройні сили України”. 

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. «Бажаєш жити в мирі — готуйся до війни», - говорить мудре народне прислів'я. 

Приємно було бачити, коли будучи в колективі, серед своїх одноліток, очі наших дідусів та бабусь наповнювались радістю та гордістю за сучасних героїв визвольної боротьби. 

Ми щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань. 

Віримо в те, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. 

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 532 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.