Четвер, 12 жовтня 2017 12:16

Львів’яни літнього віку «подорожували у часі»

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

10 жовтня, для відвідувачів центру дозвілля, що на (вул. Кирилівська, 3а) відбувся відео-показ з циклу "Подорож у часі". Під час зустрічі присутні переглянули фільм "Сім чудес Львова", який подарував їм мандрівку унікальними місцями нашого міста, що відігравали важливу роль за історичних часів.

 Знайомство розпочали з візитівки - Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Театр давно став “обличчям” міста. Його розкіш, як зовнішня, так і внутрішня, не може не зачаровувати. Під час перегляду фільму дідусі та бабусі довідались історію Латинського собору. За легендою, перші камені в його фундамент заклав сам король Казимир на початку XIV ст. Далі мандрівники відвідали храм у стилі бароко - Домініканський собор - пишний храм і колишня обитель отців домініканців. Далі мандрівка продовжилась до Бернардинського монастиря, що колись був оборонним пунктом, та каплички св. Яна з Дуклі. Потім помандрували в «австрійську» частину міста, яка починається із знайомства з Будинком вчених, що вражає красою фасаду та інтер'єру. На високому пагорбі над Львовом домінує величний архітектурний ансамбль XVIII ст., творіння найвідоміших архітекторів того часу: Бернарда Меретина та "Українського Мікеланджело XVIII ст." - Іоана Пінзеля. Кафедральний Собор Святого Юра - духовна святиня греко-католиків всієї України. Під час перебування Івана Павла ІІ у Львові саме він став його резиденцією.

 Під час перегляду фільму присутні дізналися більше про наше місто-музей просто неба, де збуваються найзаповітніші бажання. Про місто, в якому кожна вуличка – жива легенда, що прикрашає сучасність.

 Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 587 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.