Середа, 04 жовтня 2017 13:27

Святкували «День польської культури» у Храмі Климента Папи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

29 вересня 2017 року у п`ятницю відвідувачі центрів  денного  дозвілля Львівського міського територіального центру святкували «День польської культури» у Храмі Климента Папи.

Польща – дивовижно красива країна, з багатою історією, в якій збереглась велика кількість замків, середньовічних міст. Сім`я і релігія займають ключові позиції в житті поляків.

Багато хто з відвідувачі центрів денного дозвілля мають «польське коріння». Тому дідусі та бабусі погодилися долучитися до заходу - розповідали цікаві історії з минулого, співали пісні на польській мові, розповідали дотепні польські гуморески та анекдоти, ділилися кулінарними рецептами.

Традиційна польська кухня мало чим відрізняється від нашої  української. Ситна, смачна, поживна і калорійна. Традиційна кров`янка – розкішна страва з гречки або іншої крупи залитої кров`ю запеченої в духовці або на грилі. Серед іншого в польській кухні виділяється суп «журек», «флякі» (страва з відварених шлунків), «бігос» (воістину неперевершена польська гордість – квашена капуста з грибами та м`ясом).

Наприкінці заходу бабусі і дідусі в дружньому колі розповідали про традиції, частувалися ласощами.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 396 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.