П'ятниця, 29 вересня 2017 15:24

Львів’яни літнього віку побували в музеї «Таємна аптека»

Оцініть матеріал!
(17 голосів)

Вчора, 28 вересня для городян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі провели екскурсію у відновленій фармацевтичній перлині інтерактивному музеї «Таємна аптека».

 У цьому загадковому місці відвідувачі ознайомилися з історією незвичного музею. Аптека «Під Угорською короною» заснована 1772 року на колишній Бернардинській площі (тепер площа Соборна) представником знаної родини французьких емігрантів Александром Лошан де Бер'є. Назва аптеки пов'язана з тим, що за легендою, поряд у Бернардинському монастирі певний час перебували реліквії Св. Стефана – короля і покровителя Угорщини.

  Літні мандрівники дізналися про потаємний вхід у підземелля. Тут «виявили» давню фармацевтичну лабораторію, у якій загадковий аптекар досі «варить» мило для хабарників" і виготовляє «пігулки для щастя».

 В ході екскурсії присутні переглянули цікавий фільм про таємного аптекаря, були свідками приготування ліків, смакували еліксир молодості та щастя.

 Організувало захід відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 511 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.