П'ятниця, 29 вересня 2017 15:23

Для львів’ян літнього віку розпочали цикл пізнавальних поїздок “Мандрівки рідним краєм”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Минулої середи, 20 вересня городяни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, побували на пізнавальній екскурсії до Крехівського монастиря та м. Жовкви. Поїздка організована відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру в рамках заходу управління соціального заходу Львівської міської ради  “Мандрівки рідним краєм” циклу заходів “Львів соціальний”.

 “В перший день жовтня світова громадськість відзначає Міжнародний день людей похилого віку, власне з цієї нагоди нами підготовлено цикл пізнавальних поїздок “Мандрівки рідним краєм” в рамках заходу “Львів соціальний”. Організовуючи ці поїздки маємо на меті ознайомити львів’ян літнього віку з мальовничими, сакральними місцями нашого прекрасного краю”, - начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович 

 “Учасники екскурсії отримали багато позитивних вражень від побаченого, готові до нових мандрівок. Власне, подорожі позитивно впливають на емоційний стан й на соціалізацію людей літнього віку”, - директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський

 Довідка:

Прийнято вважати, що історія Крехівського монастиря розпочалася на початку XVII століття. Саме тоді два ченці Києво-Печерської лаври Йоіл та Сильвестр прийшли на гору Побійну, вирубали у скелі печеру та поселились у ній. Слава про Крехівський монастир сягала усієї Європи. У ньому бували українські гетьмани – Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко та Іван Мазепа, митрополит Петро Могила.

 Місто Жовква було закладене в 1597 році на землях давньоруського поселення Винники, неподалік древнього міста Щекотів (Щекотин, тепер село Глинсько Жовківського району), яке згадувалося у Галицько-Волинському літописі у 1242 році.

Читати 475 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.