Вівторок, 12 вересня 2017 14:52

Оголошення. Конкурс емблем.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Оголошення

Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина" оголошує прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі емблем на тему:

«Рок-н-рол»

 

Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана Стежина» щорічно проводить цикл соціо-культурних акцій за участю людей з особливими потребами. В акціях беруть участь колективи та учасники, діти та дорослі з усіх куточків України, Польщі, Білорусі, інших країн. Цього року тематика циклу – «Рок-н-рол».

Щорічний цикл розпочинається з проведення першої та надзвичайно важливої акції – Конкурсу емблем, де буде обрано емблему року, яка супроводжуватиме весь цикл акцій на тему «Рок-н-рол».

Основною метою Конкурсу емблем є розвиток художніх здібностей людей з особливими потребами. Кульмінацією акції буде вибір емблеми, яка найбільше відповідає темі року (тема «Рок-н-рол») і яка стає емблемою року. Цей конкурс є міжнародним. Усі надіслані до участі у конкурсі емблеми пізніше оформляються у виставку і експонуються протягом року на всіх акціях у трьох країнах (Україна, Польща, Білорусь).

Умови участі в конкурсі та бланк заявки подані у вкладеному файлі.

Оригінали емблем слід надіслати поштою до 20 вересня 2017 р. за адресою:  

79026 м. Львів, вул. Ак. Лазаренка 5, кв. 28, БО МТЦ “Непротоптана Стежина”, Оксані Шипош

з позначкою – «На конкурс емблем»

Заявку на участь слід подати до 20 вересня 2017 рв друкованому (паперовому) вигляді разом з оригіналами емблем та надіслати в електронному вигляді на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

-- 

з повагою, Оксана Шипош

БО Мистецько-Терапевтичний Центр
"Непротоптана стежина"
Львів, 79017
вул. К.Левицького 99/13

http://stezhyna.blogspot.com/

Charitable organization
Center of Therapy and Art "Unbeaten Path"
Lviv, 79017
Levytskoho st. 99/13
Читати 871 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.