Понеділок, 11 вересня 2017 09:46

Анонси спортивних подій. Змагання з боулінгу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До Дня фізичної культури і спорту у різних куточках міста Львова відбуватимуться спортивні заходи.

З цієї нагоди для підопічних Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян організовують змагання з боулінгу.

Історія боулінгу сягає своїм корінням в глибоку старовину. Прототипи куль і кегель були виявлені археологами на розкопках Давнього Єгипту і датуються 5200 роком до н.е. У гробниці були знайдені кілька невеликих кам'яних м'ячів, три шматочки мармуру і дев'ять тонких кегель. Сер Фіндерс Петрі, професор єгиптології Лондонського університету, у своїй монографії “Становлення Єгипту” (1939) припустив, що м'яч треба було кидати крізь ворота складені з шматочків мармуру. Метою були дев'ять кегель, збудовані у форму ромба. Таким чином, перший гравець в 9-ти кегельний боулінг, можливо, кинув м'яч більше 7000 років тому.

Захід відбудеться 12 вересня 2017 року у ігровому клубі Papashon Lviv за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens. Початок о 10.00.

Читати 793 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.