Вівторок, 08 серпня 2017 15:07

Львів’яни поважного віку побували в «чорній кам’яниці»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

4 серпня 2017 року відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян побували на екскурсії у Львівському історичному музеї, а саме в «чорній кам’яниці».

«Чорна кам’яниця» - будинок, який знаходиться за адресою пл..Ринок, 4 належить до Львівського історичного музею та має давню історію був побудований у 16 ст.

 Кам'яниця - один із найкращих зразків міщанського будівництва епохи Ренесансу. Фасад вкритий "діамантовим рустом", портали і вікна прикрашені різьбою з мотивами виноградної лози, голівками ангелів та пташок .

Літні львів’яни побували на другому поверсі у відділі «історії української діаспори», де висвітлено окремі фрагменти трьох головних потоків українського еміграційного руху, хронологічні рамки якого охоплюють кін. XIX - кін. ХХ ст. 

Пам'ятки зібрані в експозиції допомагають глибше зрозуміти, що українці, які живуть поза межами України є вагомою гілкою українського народу, яка поповнює скарбницю нашої спільної історії, науки, культури і мистецтва.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 273 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.