П'ятниця, 04 серпня 2017 11:12

Для літніх людей організовують цікаве дозвілля

Оцініть матеріал!
(16 голосів)

Вчора, 3 серпня городяни поважного віку Львівського міського територіального центру відвідали Міжнародну художню виставку у Львівському палаці мистецтв. 

В ході екскурсії присутні оглянули роботи художників міжнародного рівня з Канади, Китаю, США, Тайланду. Літні люди довідались, що автори цих картин через мистецтво розповідають про свій досвід самовдосконалення по стародавній системі Фалунь Дафа ( Фалунгунь ), про справжнє призначення людського життя, про боротьбу між Добром і Злом. 

Літні люди, проявляють велике бажання долучатися до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають.

Організувало відвідування виставки відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 315 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.