Четвер, 11 травня 2017 11:00

Для львів'ян літнього віку пройшов захід "Шляхами мужності і слави"

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Вчора, 10 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення у відділенні соціально-побутової реабілітації в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівській,3а для літніх людей Львівського міського територіального центру відбувся тематичний захід під гаслом " Шляхами мужності і слави ". Участь в якому взяли учасники військових дій, які особисто на собі відчули всі тяжби війни 1941-1945 років. В ході зустрічі присутні згадували воєнні роки, пісні цих часів, спілкувались та обмінювались спогадами.

 Великою приємністю для присутніх був виступ учасника бойових дій полковника Миколи Івановича Чишкуна, який у свої 92 роки має світлу пам’ять та життєдайну силу, що хочеться жити та рівнятись на таких людей сильної волі й духу.

 Ми, нащадки сивочолих ветеранів нашого народу, повинні вічно пам'ятати, якою ціною дісталася Перемога у Великій Вітчизняній війні – не згасне у століттях подвиг, який зробив наш народ і не забудуться жертви, принесені в ім'я Перемоги.

 Слава, низький уклін і найтепліші слова подяки ветеранам за безсмертний подвиг, а також всім, хто працював для Перемоги в тилу. Наш борг перед цими людьми безмірний. Світла пам'ять тим, хто не дожив до Дня Перемоги. З нагоди єдиного на всіх нас свята бажаємо вам міцного здоров'я, миру і злагоди, великих здобутків на благо рідної України!. 

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Читати 372 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.