Середа, 05 квітня 2017 09:40

Місто підготувало соціальні заходи потребуючим до Великодня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Львів соціальний. Пам’ятаючи про потребуючих громадян нашого міста та родинність величного Свята Великодня – управління соціального захисту Львівської міської ради, усвідомлюючи важливість дарувати радість миттєвостей спільного святкування, організовує соціальні заходи.

 

Так, за добре складеною традицією у Світлу Великодню неділю 16 квітня 2017 року, в дворику школи №62, що за адресою: вул. Театральна, 15, відбудеться Великодній сніданок для найбільш потребуючих львів’ян, який розпочнеться спільною молитвою. До Святкового Великоднього набору на кожну особу входитимуть традиційні українські продукти, як: ковбаска, масло, сир домашній, яйця, сік, паска та рулет.

 

Цього ж дня для бездомних та безпритульних громадян у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, вранці теж відбудеться Великодній сніданок для близько 50 підопічних Центру.

 

Окрім цього, управлінням соціального захисту Львівської міської ради закуплено 1 тис. продуктових наборів для найбільш потребуючих львів’ян з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших соціально вразливих громадян, враховуючи їх соціальне становище і потребу. Продуктові набори, до яких увійшли макарони, рис, згущене молоко, чай та олія роздаватимуть через районні відділи соціального захисту.

 

«Проводячи згадані заходи, управління соціального захисту спільно з усіма підпорядкованими підрозділами, намагається охопити максимальну кількість соціально вразливих громадян, враховуючи їх потребу, розуміючи важливість пам’ятати про львів’ян, які зараз перебувають у складних життєвих обставинах, але є невід’ємною частинкою великої громади нашого рідного міста», - начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович

Читати 1385 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.