Вівторок, 01 вересня 2015 09:28

Для львів'ян літнього віку провели семінар "Житейські будні"

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Львів’яни літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, 31 серпня в центрі денного дозвілля відділення соціально-побутової реабілітації, що на вул. Кирилівській,3а, прийняли участь у семінарі на тему: «Житейські будні». В ході зустрічі учасники обговорювали останні події, які відбуваються в нашій країні. Висловлювали думки та сподівання на кращу долю нашої неньки України. Дідусі та бабусі вели діалог з питань культурних цінностей, зокрема, декламували вірші та читали твори, ділилися власними здобутками і творчими  планами.

" Під час спілкування панувала приємна, затишна, домашня атмосфера, яка принесла позитивні емоції нашим відвідувачам. Як показує практика, дідусі та бабусі, радо відгукуються на пропозицію участі в різноманітних дозвільних заходах із задоволенням приймають в них участь ", - повідомилакульторганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Читати 1495 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

ruka.jpg

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook