Вівторок, 01 вересня 2015 09:28

Для львів'ян літнього віку провели семінар "Житейські будні"

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Львів’яни літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, 31 серпня в центрі денного дозвілля відділення соціально-побутової реабілітації, що на вул. Кирилівській,3а, прийняли участь у семінарі на тему: «Житейські будні». В ході зустрічі учасники обговорювали останні події, які відбуваються в нашій країні. Висловлювали думки та сподівання на кращу долю нашої неньки України. Дідусі та бабусі вели діалог з питань культурних цінностей, зокрема, декламували вірші та читали твори, ділилися власними здобутками і творчими  планами.

" Під час спілкування панувала приємна, затишна, домашня атмосфера, яка принесла позитивні емоції нашим відвідувачам. Як показує практика, дідусі та бабусі, радо відгукуються на пропозицію участі в різноманітних дозвільних заходах із задоволенням приймають в них участь ", - повідомилакульторганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Читати 900 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.