П'ятниця, 01 серпня 2014 11:10

Підопічні територіального центру побували на екскурсії у Львівському історичному музеї

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 Вже традиційно для одиноких львів’ян похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, організовують цікаві акції, лекції чи екскурсії.

На цьому тижні в четвер 31 липня, для літніх городян провели пізнавальну екскурсію у відділі історії української діаспори Львівського історичного музею.

Відділ історії української діаспори Львівського історичного музею знаходиться в будинку номер 4 на площі Ринок, в так званій «Чорній кам'яниці», де висвітлено окремі фрагменти трьох головних потоків українського еміграційного руху, хронологічні рамки якого охоплюють кін. XIX - кін. ХХ ст. В часі проведення екскурсії дідусі та бабусі почерпнули нові факти, події які відбувались в минулому.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради створеної з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової  реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Довідка: Львівський історичний музей - один із найстаріших музеїв України, заснований у 1893 році. Вміщає понад 300 тисяч експонатів. Експозиція знайомить з історією міста Львова та галицьких земель від найдавніших часів до наших днів.

Читати 1005 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.