Середа, 30 липня 2014 16:09

Підопічним терцентру влаштовують зустрічі «в колі друзів»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Львів'яни літнього віку львівського міського терцентру цікаво проводять час. Сьогодні 30 липня в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) для літніх громадян відбулась зустріч під гаслом «В колі друзів», з нагоди Міжнародного дня дружби. В часі проведення заходу дідусі та бабусі дізналися неповторну історію впровадження цього дня.

На даний момент, з повною відповідальністю і повагою ми можемо стверджувати, що дружба дійсно не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв'язки, а нові формуються не так швидко як у молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, ми проводимо цю зустріч, задля дружнього спілкування наших відвідувачів між собою на різні, цікаві їм теми, й вірогідного зародження нових дружніх відносин.

У світі немає нічого краще і приємніше дружби; виключити з життя дружбу — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Цицерон.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших друзів! Бажаємо вам радості і міцної дружби! З Міжнародним днем дружби вас і ваших друзів!

Нагадаємо, що при Львівському міському територіальному центрі працюють центри дозвілля для літніх робота, яких організована спільно з Церквою. Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової  реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Читати 1029 разів

Наші партнери

Наші колеги

Зображення відсутні

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.