П'ятниця, 28 березня 2014 10:10

У Львові 42 сім’ї отримують допомогу при усиновленні дитини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління соціального захисту повідомляє, що допомога при усиновленні дитини призначається усиновлювачу, який є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновив дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування (якщо усиновлювачами є подружжя - одному з них на їх розсуд).

Допомога при усиновленні дитини призначається громадянам на кожну дитину у  розмірі  та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення. Допомога призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців з дня набрання законної сили рішення суду про усиновлення дитини, - начальник Галицького відділу управління соціального захисту ЛМР Марія Подоляк

Для оформлення допомоги при усиновленні слід звернутись до районних відділів управління соціального захисту з наступними документами:

  • заява одного з усиновлювачів;
  • копія свідоцтва про народження дитини, виданого державним органом реєстрації актів цивільного стану після внесення змін до актового запису про народження дитини на підставі рішення суду про усиновлення дитини;
  • копія рішення суду про усиновлення дитини.

За перші два місяці 2014 року управлінням соціального захисту профінансовано державної допомоги при усиновленні дитини на суму 111,5 тис. грн. В березні поточного на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міськради перебувало 42 отримувачі допомоги при усиновлені дитини.

«Для зручності львів’ян, економії їх часу та оперативності обслуговування, в управлінні соціального захисту діють послуги можливості запису на прийом по телефону чи інтернету через сайт управління соцзахисту «Львів соціальний». Прийом мешканців за попереднім записом здійснюється щовівторка та щочетверга», - в.о.начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Для отримання детальної інформації про різні види соціальних гарантій мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до  відділів соціального захисту за місцем проживання за телефонами:

 

Галицький:

тел.:  261-44-50

(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:

тел.:  235-71-62

(вул. Театральна, 10)

Залізничний:

тел.:  295-82-28

(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:

тел.:  237-50-81

(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:

тел.:  252-28-40

(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський:

тел.:  254-64-80

(просп. Червоної Калини, 66)

Читати 2354 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook