Середа, 19 березня 2014 10:40

Львів’янам літнього віку роз’яснюють умови оформлення соціальних допомог та субсидій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 Для підопічних Львівського міського терцентру проводять зустрічі по роз’ясненню умов оформлення різного виду соціальних допомог. Так, 18 березня в центрі дозвілля для літніх при храмі Святого Климента Папи (вул. Ген. Т. Чупринки, 70) відбулася зустріч з завідувачем та фахівцем сектору прийняття заяв Франківського відділу управління соціального захисту.

В ході зустрічі учасники могли задати питання з питань соціального захисту, зокрема умови оформлення соціальних гарантій як з державного так і міського бюджету, в т. ч. житлові субсидії.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

Читати 2539 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook