Четвер, 13 березня 2014 12:11

У Львові проводять зустрічі з представниками активу ветеранів війни в Афганістані

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На цьому тижні в середу 12 березня у приміщенні Галицького відділу соціального захисту відбулася  зустріч з представниками клубу ветеранів Афганістану «Беркут» Галицького району м. Львова, мешканцями Галицького району (ветеранами Афганістану) та представниками медичних установ: завідувача поліклініки Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи -  Максимович Ольги Несторівни, голови ЛКК поліклінічного відділення 4-ої міської клінічної лікарні – Малої Марії Іванівни, в.о. завідувача терапевтичного відділення поліклінічного відділення 3-ої комунальної міської клінічної лікарні – Вус Галини Володимирівни. Метою зустрічі було оздоровлення, направлення на стаціонарне лікування та забезпечення ліками  ветеранів Афганістану.

В ході зустрічі ветеранським активом було порушене питання до обговорення щодо переліку ліків, які важко придбати в аптеках. Також було внесено пропозицію медпрацівникам щодо спрощеного механізму отримання довідки для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування за формою 070/о.

Працівниками Галицького відділу соціального захисту надано роз’яснення громадянам щодо вирішення  побутових потреб, покращення їх матеріального становища, оформлення соціальних допомог та пільг.

Вирішувати ті чи інші питання можна тільки в діалозі. Тому ми сповідуємо принцип постійного контактування й проведення зустрічей із представниками громадськості аби формувати чітке бачення стану речей і можливість вирішення ситуативних потреб, - начальник Галицького відділу управління соціального захисту Марія Подоляк

Детальна інформація про види соціальних гарантій мешканцям Львова

за телефонами:

 

Галицький:

тел.:  261-44-50

(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:

тел.:  235-71-62

(вул. Театральна, 10)

Залізничний:

тел.:  295-82-28

(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:

тел.:  237-50-81

(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:

тел.:  252-28-40

(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський:

тел.:  254-64-80

(просп. Червоної Калини, 66)

Читати 2145 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook