Четвер, 15 серпня 2013 03:00

Право на призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, якщо догляд здійснює фізична особа-підприємець

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління соціального захисту Львівської міської ради повідомляє, що згідно з законом України «Про державну соціальну  допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»  до державної соціальної допомоги дітям-інвалідам до 18 років належиться надбавка на догляд, яка призначають законному представнику дитини-інваліда, під яким слід розуміти батьків, усиновителів, опікунів чи піклувальників. 

Надбавка на догляд призначається, якщо один з батьків, усиновитель, опікун чи піклувальник не працює, не навчається (крім заочної форми навчання), не проходить службу, не займає виборну посаду і фактично здійснює догляд за дитиною-інвалідом, - начальник Залізничного відділу управління соціального захисту Галина Гейник 

Слід зауважити, що наказом Міністерства соціальної політики від 29.06.2011 № 258/778/380 внесено зміни до Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, якими, зокрема, передбачено призначення надбавки на догляд, якщо законний представник  дитини-інваліда, який здійснює догляд, зареєстрований як фізична особа-підприємець, що підтверджується довідкою державного реєстратора про проведення державної реєстрації особи із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, та довідкою про доходи за останній звітний період органу державної податкової служби про відсутність доходів від зайняття підприємницькою діяльністю. 

Після призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом, фізична особа-підприємець зобов’язана подавати до органу соціального захисту вищезазначену довідку щоквартально. У разі її неподання виплата надбавки на догляд за дитиною-інвалідом буде припинена. 

Для отримання детальної інформації, про різні види соціальних гарантій, мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями

до  відділів соціального захисту за місцем проживання за телефонами:

 

Галицький:

тел.:  261-44-50

(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:

тел.:  235-71-62

(вул. Театральна, 10)

Залізничний:

тел.:  295-82-28

(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:

тел.:  237-50-81

(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:

тел.:  252-28-40

(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський:

тел.:  254-64-80

(просп. Червоної Калини, 66)

Читати 741 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.