«Мальтійська служба допомоги», благодійна організація

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Координатор проектів в Україні: Тітко Павло
Адреса: вул. Менделєєва 8
тел.: 272-12-00

ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: www.malteser.lviv.ua

Послуги, що надаються:

  • санітарні послуги (прання);
  • харчування (у пунктах роздачі їжі, доставка їжі додому).

Коротка довідка: Мальтійська служба допомоги працює для дітей з інтернатів, дитячих будинків Львова та області, бідних і одиноких людей похилого віку, осіб з особливими потребами.
У Львові свою роботу Мальтійська служба розпочала у грудні 1990 р.

Першим проектом була Благодійна кухня. За час реалізації проекту видано вже понад 3 млн. порцій. Для відвідувачів Благодійної кухні, а це переважно малозабезпечені одинокі потребуючі особи похилого віку, щороку організовується Різдвяна вечеря і Великодній сніданок.

У 2007 р. розпочав свою роботу проект «Кухня на колесах» – доставка гарячих обідів потребуючим із обмеженням у пересуванні.

Впродовж років Мальтійська служба допомагає інтернатам та дитячим будинкам області і міста вирішувати багато нагальних потреб і проблем (ремонти опалень, кухонь, санвузлів, класів; навчальне обладнання та інвентар; масштабна заміна ліжок; подарунки дітям, щорічна акція «Святий Миколай – дітям з інтернатів»).

Перевага надається проектам, що мають характер «Допомога для самодопомоги» (трактор, пасіка, швейна майстерня, майстерня для велосипедів).

Важливим напрямком роботи є залучення дітей з інтернатів до спілкування з ровесниками (відвідання волонтерами, екскурсійні виїзди, спеціальні розважально-пізнавальні акції).

З 1995 р. Мальтійська служба допомоги є співорганізатором щорічної травневої молодіжної пішої прощі до Святоуспенської Унівської Лаври, прочани забезпечуються супами, медичною підтримкою, опікою над особами з особливими потребами.

Мальтійська служба допомоги також має досвід успішного проведення одноразових масштабних акцій у інших сферах допомоги потребуючим (надання допомоги від повені найбільш потерпілим мешканцям Закарпаття; придбання медичного обладнання для проведення операцій новонародженим в умовах штучного кровообігу та ін.).
Читати 5765 разів

Наші партнери

Наші колеги

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.