«Дивосил-Здоров’я» - молодіжний спортивно-оздоровчий клуб для молоді та дітей, хворих на ДЦП, громадська організація

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Адреса: 79037,  м. Львів, вул. Грінченка 18,
Телефон: (032) 293-89-72
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Керівник: Шмигун Марія Миколаївна (голова організації)

Громадська організація “Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб “Дивосил-здоров’я” заснована у 1997 році. З того часу ентузіасти, члени організації, на волонтерських засадах надають різні види послуг молодим людям, хворим на церебральний параліч.

Волонтери проводять заняття, семінари на різну тематику, у тому числі й виїзні, організовують сеанси лікувального масажу, арт- та працетерапії для  осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Лікувально-діагностична база:
Організація надає лікувальну та соціальну реабілітацію дітям від 5 до 18 років і старше, комплексне та своєчасне надання медико-соціальної допомоги з консультування та діагностики, нейрофізіологічних обстежень та реабілітації. Поєднання фізичної реабілітації (індивідуальні комплекси, ЛФК, застосування тренажерів), з масажем (класичним, точковим, вакуумним), фізіотерапевтичними та фізіопунктурними методами, рефлексотерапією, мануальною корекцією, роботою психолога.
Читати 4070 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook