Вівторок, 27 листопада 2018 17:43

У Львові для бездомних та потребуючих запрацюють пункти обігріву

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Через різке зниження температури, яке очікується найближчими днями, у Львові  запрацюють пункти обігріву. Так, уже 27 листопада, функціонуватимуть два такі пункти. Проте за умови, що температура повітря знизиться до - 10° у ЛМР розглянуть можливість відкриття додаткових пунктів, де зможуть зігрітися усі потребуючі.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики, на разі пункт обігріву працюватиме в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Він функціонуватиме щоденно з 9:00 до 20:00 год. Ще один пункт діятиме в робочі дні з 09:00 до 18:00 год. у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.  

«В обох пунктах одночасно може розміститися по 20-30 осіб. Усі, хто туди звернеться  будуть забезпечені гарячими напоями та їжею швидкого приготування. А в Центрі обліку за необхідності потребуючим надаватимуть теплий одяг – білизну, шкарпетки, светри, взуття та інші речі», - додала директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Принагідно нагадаємо, що у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20:00 год. до 9:00 год. Тобто фактично у холодний період року Центр працює цілодобово.  

Департамент гуманітарної політики звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб за тел.: 233 14 79 або 233 10 49.

Читати 1151 разів

Наші партнери

Наші колеги

Проект "Право на життя"

Львівська міська рада
Департамент гуманітарної політики
Управління соціального захисту
79008, Львів, вул. Галицька, 21
тел/факс:0(32)235-49-82, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Ми у facebook